Treneriai

Vyr. treneris ir klubo įkūrėjas Zenonas Budraitis „Budre“. Kovos menus pradėjo studijuoti 1978 - 79 metais besimokydamas Vilniuje. Vienas pradininkų rytų kovos menų Šiaurės Lietuvoje, subūręs pasekėjų grupę, pradėjo aktyviai sportuoti ir treniruoti jaunimą Šiauliuose. Daugkartinis čempionatų ir turnyrų nugalėtojas ir prizininkas, kaip vyr.treneris Z. Budraitis klube išaugino ir paruošė Lietuvos, Europos ir Pasaulio čempionus. 

Nuo 2020 m išrinktas Lietuvos K-1 federacijos prezidentu. 

Šiaulių universitete baigė didaktikos ir psichologijos, bei kūno kultūros ir sporto studijų programas. Z.Budraitis už nepriekaištingai bei pavyzdingai atliekamas jam skirtas pareigas daug kartų apdovanotas atminimo ir garbės padėkomis, vardinėmis dovanomis.

PALINKĖJIMAI NUO TRENERIO

 Aš nuo 8 metukų, nuvestas į imtinių salę vyresnio brolio Vidmanto, pradėjau lankyti dziu do ir savigyną. Būdamas 22 metų , o  t. y.  1979 m., pirmą kartą išgirdau Lietuvoje žodį  KARATĖ.  Holivudo video filmai apie rytų kovos menus su Brius Lee, greitai sužavėjo visą pasaulį.

Nuo  tada susižavėjimą pelnęs karatė menas tapo mano gyvenimo būdu.

Seminarai , treniruotės su bendraminčiais, išvykos į užsienio šalyse rengiamus seminarus ir varžybas, greitai praplėtė akiratį ir suvokimą apie šią nuostabią sporto šaką. Lietuviai nuo seno garsėja kovingumu ir turintys nepalaužiamą charakterį siekiant pergalės kiekvienoje kovoje. Taip ir Karatė tapo viena iš patraukliausia dvikovinė sporto šaka Lietuvoje.

 Po daugelio metų treniruočių ir treniruojant  kitus , galiu pasakyti, jog esu visiškai sveikas, t.y. neturiu jokių traumų  ir galiu toliau tęsti kaip trenerio ir savo kaip sportininko sportinę karjerą. Džiaugiuosi, jog turime daug gero jaunimo, į kurį sudedu  visas pastangas ir žinias  jiems tobulėti. Tad linkiu besitreniruojantiems karatė meną neprarasti noro bei valios ir tobulėti kūnu ir dvasia. Tobulėjimui ribų nėra... Sensei Z.B.

Saulė

1991 m. Sensei Z. Budraitis įregistravo VŠĮ Šiaulių karatė sporto klubą „Saulė“, kuris buvo pirmasis oficialus klubas šiaurės Lietuvoje.

Bushido MMA / K-1

Bushido MMA / K-1  – federacijos Lietuvoje vienas iš įkūrėjų, federacijos vyr. teisėjas, išlaikęs tarptautinės kategorijos teisėjo vardą, rytų kovos menų meistras / ekspertas.  2010 metais Pasaulinė Japonų kartu su Lietuvos bushido federacija, suteikė 5 DAN. 2018 m. kovo mėn. 17 d. Japonija Akira Maeda kartu su LBF suteikė - 6 Dan. Nuo 2020 m. gegužės mėn. 05 d. vienbalsiai išrinktas Lietuvos K-1 federacijos prezidentu.

Karatė Shotokan

Karatė Shotokan  –   Japonų karatė asociacijos Lietuvoje vienas iš įkūrėjų ir viceprezidentas, A kategorijos teisėjas; 1993 m. apsigynė 1 DAN;  1996 m. apsigynė 2 DAN;  2004 m. apsigynė  3 DAN   –  egzaminatorius  Sensei  Hideo Ochi ( 9 DAN -as  ) – JKA techninis vadovas Europoje. 2019 m JKA WA 4 DAN - as - egzaminatorius D.Lautier .

Karate veda į dvasios stiprybę tam, kad be jokio nerimo sutiktume viską, ką duoda gyvenimas                                                                                                                                                                                                                     ( Sensei Zenonas Budraitis 6 Dan )

Krepšelis

Krepšelis tuščias.